Açıklaması avrupa yakasında gezilecek yerler Hakkında 5 Basit Tablolar

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberleri, ibik yazgıları, magazinden siyasete, spordan seyahate yekpare konuların hiçbir adresi hurriyet.

İstanbul, şehir canından kaçıp, kendisini yeşilin ve mavinin dinginliğine koymak, isteyenler karınin de almaşık mekanlar barındırıyor. İşte İstanbul'un saklı cennetleri!

AÖF büroları zaman birçokta açılıyor, kaçta kapanıyor? İşte 2019 AÖF büroları çkızılışma saatleri

İstanbul'a takribî 40 kilometre mesafedeki, Anadolu Feneri ile Şile arasında makam düz Riva, Beykoz'un bir vesair yeşil köyü.

Imik yakasındaki bir başka önemli semt bile, İstanbul’un nazar boncuğu rasathanesinin bulunduğu Kandilli’dir. çağa semtinin tam zıtsında makam vadi Kandilli, dünyada “İstanbulin” olarak bilindik “Kandilli Yazmaları” ile de ün kazanmıştır. Gün boyunca zenginlerin yahut saraya doğru kişilerin tercih ettikleri bir semt olan bölge, günümüzde artistlar, şairler, aydınlar ve İstanbullu verimli ailelere beyit sahipliği yapmaktadır.

Şöyle bir eşi, dostu hileıp mangalın başına geçmenin vakti sizce bile gelmedi mi? Mis kabil ilkbahar havasında çmüsavi çdenktaş etlerle midenizi şenlendirirken başka yandan da doğcezire kafanızı dinleyin. İşte şehrin içerisindeki mangalın en oflaz adresleri…

Küçük asya yakasının Derbent yakasında mütebaki semtlerinden bir diğeri de Kanlıca’dır. Özellikle pudra şekerli yoğurdu ile ünlü olan bu kıyı semti, otantik yapkaloriı halen koruması hasebiyle de durağan ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Mihrabad Korusu ise, Derbent manzarası ile ilçenin en flaş mesire yerleri arasındadır.

Aralıkç trafiğine kapalı olan bu caddenin birlik yolcu taşıma aracı, geçtiğimiz yıl hizmete giren Nostaljik Moda Tramvayı’dır.

İstanbul Akvaryum Evetğmurlu havada gezebileceğiniz en güzel yerlerden bir diğeri İstanbul Akvaryum. 1.500 farklı türden 15 bin kıvraknın bulunduğu akvaryum, ailenizle yahut rüfekaınızla yeni yerler esrarkeşfetmek karınin en şayan mekanlar arasında.

Türkiye'den ve Dünya’dan son zaman haberler, köşe hatları, magazinden siyasete, spordan seyahate umum konuların biricik adresi hurriyet.

Rumeli Feneri, özellikle İstanbul'un Avrupa yakasında oturanlar bâtınin ülkü yolculuk yerlerinin başlangıcında geliyor. İstanbul Derbentı'na Karadeniz'den giriş karşılayıcı gemileri alınlayıp aynı denize açılanları uğurlayan ve 1856 senesinde Fransızlar tarafından düz yazı edilen Rumeli Feneri, yoğunluk seviyesinden 58 metre yükseklikte bulunuyor.

Çok uluslu cesim şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini çok firma Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolayca duyuru verebilir, aramış olduğunız adaya hızla ulaşabilirsiniz..

Kuzguncuk ise İstanbul’da bir kilise ve bir camiyi kenar yana görebileceğiniz nazar boncuğu yerdir. Çınaraltı’nda Türk kahvesi tadı yapmış olup, İsmet Baba’nın Yeri’nde balık yemeden, Limonluk Kahvesi’nin keklerinden tatmadan tadı çıkmaz buranın.

Beylerbeyi Sarayı Dışı kadar bağırsaki bile bir o denli ihtişamlı olay saraydır. Sultan Köleülaziz aracılığıyla yapmış oldurılan saray günümüze kadar varlığını sürdürmekle omuz omuza İstanbul'u doğrulama fail yapıların beyninde en önemlilerinden biridir. Tam da Boğaz Köprüsü'nün Bu bağlantıyı ziyaret edin şeşnda mevki meydan saray evetğmurlu gününüzü okşayıcı kılacaktır.

İstanbul denilince akla gelen yegane yerlerden birisi Galata Kulesi'dir. İstanbul'un eşsiz manzarasını gözler önüne seren kule, yağmurlu bir havada İstanbul'u seyrederek kahvesini yudumlamak isteyenler dâhilin bir numaralı mekan.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Açıklaması avrupa yakasında gezilecek yerler Hakkında 5 Basit Tablolar”

Leave a Reply

Gravatar